РАЙ.центр | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

РАЙ.центр

Тематика: 
Художня література
сучасна українська література
Рік видання: 
2009
ISBN: 
978-966140369-6
Анотація: 

Помешкання в центрі мегаполісу, навчання в престижному виші, роман з багатієм — для провінціала то межа успішності, ніби опинитись у центрі раю! Заради цього можна поступитися принципами, сховати гордість, збрехати... Але чи є в тому раю — у брендованому одязі, у шикарних офісах та автівках представницького класу — безгрішні душі? Бо тільки безгрішна душа зможе побачити двох вояків гетьмана Петра Дорошенка, які пробудилися через 340 років, щоб відшукати РАЙ. центр.

Рецензії на книгу (1)

Пошук свого раю

2

Неймовірно цікава книга із декількома сюжетними лініями, які стають початком для інших ще більш захоплюючих пригод, висвітлених у ще трьох книжках.
Це історя про молодих людей, які ще тільки шукають і прокладають свій шлях для здійснення мрій. В них також одна мрія на всіх - дуже мила і безкорислива.
В центрі подій дівчина, яка наївно вірить у добро і правду, не тільки вірить, а й робить усе, щоб ці два рідкісні поняття існували і чіплялись за серце кожного.

...

Відгуки (3)

Книга надихає на подвиги, вона описує долі молодих людей, котрі переповнені величезним ентузіазмом і практично відсутністю досвіду. Мікрокосмос, котрий створили собі Люба, Гоцик, Макар та Макс вражає та захоплює. Проте реалії життя змушують спуститися на землю.

Повний текст відгуку

В цій книзі є все: і дружба, і любов, і політика, і загадковість.

Повний текст відгуку

Книжка яка вразила (можливо тому, що читала і збиралася в Київ на навчання :)) і душа вимагає продовження! (Благо, продовження є).
Після неї справді було важко переключитися на наступню, з радістю прочитаю ще раз.

Повний текст відгуку

Користувачі яким сподобалась книжка - також вподобали