РАЙ.центр

4.227275
Середня: 4.2 (22 оцінок)
Тематика: 
Художня література
сучасна українська література
Рік видання: 
2009
ISBN: 
978-966140369-6
Анотація: 

Помешкання в центрі мегаполісу, навчання в престижному виші, роман з багатієм — для провінціала то межа успішності, ніби опинитись у центрі раю! Заради цього можна поступитися принципами, сховати гордість, збрехати... Але чи є в тому раю — у брендованому одязі, у шикарних офісах та автівках представницького класу — безгрішні душі? Бо тільки безгрішна душа зможе побачити двох вояків гетьмана Петра Дорошенка, які пробудилися через 340 років, щоб відшукати РАЙ. центр.

Рецензії на книгу

Пошук свого раю

Неймовірно цікава книга із декількома сюжетними лініями, які стають початком для інших ще більш захоплюючих пригод, висвітлених у ще трьох книжках.
Це історя про молодих людей, які ще тільки шукають і прокладають свій шлях для здійснення мрій. В них також одна мрія на всіх - дуже мила і безкорислива.
В центрі подій дівчина, яка наївно вірить у добро і правду, не тільки вірить, а й робить усе, щоб ці два рідкісні поняття існували і чіплялись за серце кожного.

Відгуки

Книга надихає на подвиги, вона описує долі молодих людей, котрі переповнені величезним ентузіазмом і практично відсутністю досвіду. Мікрокосмос, котрий створили собі Люба, Гоцик, Макар та Макс вражає та захоплює. Проте реалії життя змушують спуститися на землю.

Повний текст відгуку

В цій книзі є все: і дружба, і любов, і політика, і загадковість.

Повний текст відгуку

Книжка яка вразила (можливо тому, що читала і збиралася в Київ на навчання :)) і душа вимагає продовження! (Благо, продовження є).
Після неї справді було важко переключитися на наступню, з радістю прочитаю ще раз.

Повний текст відгуку

Цитати з книги