Розмір має значення | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Розмір має значення

Тематика: 
сучасна українська лiтература
Видавництво: 
Рік видання: 
2006
ISBN: 
966293802-8
Анотація: 

Вороги України не дрімають. Цього разу вони вирішили знищити нашу культурну основу, нашу традиційну мораль. Імішенню для атаки обрали найбільш вразливу її частину - дівочу цноту. Популярний засіб для схуднення насправді виявляється біологічною зброєю, що впливає виключно на невинних дівчат. До справи беруться компетентні органи. Хто стоїть за спинами біотерористів? Про це ви довідаєтеся з хулігансько-філософського роману братів Капранових "Розмір має значення" . Чому роман хуліганський, ви, певно, зрозуміли. А чому філософський - прочитайте у невеличкому інтерв*ю:
Чому ви обрали жанр хулігансько-філософського роману? Для написання звичайного філософського роману не обов*язково навіть закінчувати школу. Варто лише записати свої розумні думки, а далі - чекати на Нобелівську премію. Наш підхід - інший. Ми не хочемо завантажувати читача своїми розумними думками. Ми хочемо, щоб розумні думки самі виникали в голові у читачів. А чому саме "хуліганський"? Теми, яких ми торкаємося, є досить болючими. Національні табу і комплекси, мораль, єврейське, російське, польське питання... Спробуйте говорити про це всерйоз - вас одразу закидають філософським камінням. А якщо хтось за стьобом не помітить інтелектуальних глибин? Тоді нехай просто отримає задоволення від веселого і небанального тексту. До речі, рекомендуємо прочитати роман двічі. Перший раз - просто для задоволення, другий - для глибшого сприйняття. А кому "Розмір..." протипоказаний? Феміністкам. Міністерство попереджає - гендерно стурбованим особам читати наш новий роман небезпечно. Це може призвести до отруєння власною їддю.

Цитати (3)

...людська брутальність часто іде від розгубленості.

Повний текст цитати

Інтуїція - це концентрований досвід, якщо хочете, навіть екстрагований. Досвід, що його не можна сформулювати словами, записати або навіть намалювати. Він діє безпосередньо на мозок, можливо, навіть на спинний.

Повний текст цитати

...нафарбована жінка від себе ж таки ненафарбованої відрізняється більше, ніж від своєї нафарбованої подруги.

Повний текст цитати