Шляхи життя | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Шляхи життя

Тематика: 
Художня література
проза
Сучасна зарубіжна проза
Видавництво: 
Рік видання: 
2021
ISBN: 
978-617782076-4
Анотація: 

Що означає бути людиною? Щодня йти тим чи іншим шляхом. В одних місцях зупинятися, а з інших тікати. Інколи поспішати, а інколи намагатися запам’ятати кожну секунду. У цій збірці зіркового шведського письменника Фредріка Бакмана – два оповідання: «І щоранку дорога додому стає все довшою й довшою» та «Справи твого життя». В одному йдеться про те, що найгеніальніші люди можуть втратити пам'ять, але при цьому не втрачають тепла в стосунках. А в другому – як одне знайомство може змусити переосмислити свої помилки і прийняти кардинальне рішення, яке врятує чиєсь життя.

Кожен із цих текстів зворушує, викликає море емоцій і водночас спонукає задуматися про життя та його шляхи. Про великі й маленькі вибори, які нам доводиться робити під час своєї мандрівки. Про справжню цінність і сенс досягнень, перемог та невдач. Про жертовність, кохання та любов. І про смерть – про те, що відбувається, коли подорож закінчується.

Рецензії на книгу (1)

Новели від Фредріка Бакмана - про життєві шляхи

1

Збірка «Шляхи життя» шведського письменника Фредріка Бакмана складається з 2 новел: «І щоранку дорога додому стає все довшою й довшою» та «Справа твого життя».

Перша новела «І щоранку дорога додому стає все довшою й довшою»

Дідусь і Ной сидять на лавці в скверику, який з кожним днем стає все меншим. Сквер здається чужим, і в той же час рідним, сповнений солодкими запахами гіацинтів, які бабуся любила вирощувати у своєму саду.

...