Інша оптика. Ґендерні виклики сучасності | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Інша оптика. Ґендерні виклики сучасності

0
Нема оцінок
Анотація: 

«Інша оптика: ґендерні виклики сучасності» - це унікальне поєднання текстів. Перед вами спроба означити та проаналізувати тенденції, закономірності та загрози у «війні статей». Це актуальні наукові розвідки, які досліджують категорію ґендеру в межах літературознавства, соціології та політології, шукаючи нову мову та цінності, що зможуть відповідати на виклики сучасного культурного простору.
Крім того, це спроба торкнутися інтимного: у збірці ви знайдете спогади знакових культурних діячів та діячок, які мали щастя знати одну із найважливіших постатей нашої гуманітаристики, засновницю ґендерних студій в Україні - Соломію Павличко.
Книжка розрахована на науковців, студентів та всіх, хто цікавиться ґендерними студіями.

Рецензії та відгуки на книгу (1)

Збірка, присвячена ролі жінок у світі. Окремий розділ - про Соломію Павличко, дочку відомого поета Дмитра Павличка, літературознавицю, засновницю видавництва «Основи». Найбільш цікавим для мене був епізод про політичне представництво жінок. Я замислилася тоді: чи це добре, чи погано, що політика в Україні маскулінна. А про пані Павличко читати - одне задоволення.
вподобати
0 користувачів вподобало.

Цитати (0)