You are here

Масаші Кішімото

Рейтинг: 
4
День народження: 
Листопад 8, 1974

MASASHI KISHIMOTO - художник, мультиплікатор

Знак зодіаку: Скорпіон

Вік: 46 років

Місце народження: Нагі, Японія

Зріст: 170

Сімейний стан: одружений

Біографія

Популярний в Японії манґака Масаші Кішімото не відразу домігся того успіху, який має зараз. Дебютні комікси автора зовсім не брали в видавництва, а ті, які все-таки виходили, не мали попиту. Однак з часом чоловікові вдалося донести до любителів коміксів свою творчість, і тепер його видання мають велику популярність серед любителів жанру аніме.

Дитинство і юність

Масаші народився восени 1974 року в японському місті Нагі разом з братом-близнюком Сейс. Перші малюнки почав створювати з раннього дитинства. Хлопчик відчував величезну пристрасть до малювання, спочатку це були тільки дитячі нариси, він зображував на папері все, що бачив навколо - обриси людей, дерева, тварин та інше. Коли Кішімото підріс, його майстерність покращилась.

У 1981 році майбутній манґака пішов в школу. А незабаром в його руках опинилася перша манґа «Доктор Сламп», яка сильно надихнула хлопчика і зародила в ньому бажання створювати щось подібне. Уже тоді він чітко розумів, що стане художником і буде малювати власні комікси. Але незабаром його перші пориви до цього мистецтва вщухли, виною тому став бейсбол, яким юний Масаші захопився в середній школі. Деякий час він був членом місцевої команди, з якою брав участь в регіональних змаганнях.

Особисте життя

Про особисте життя - Кішімото не надто охоче розповідає журналістам в інтерв'ю, але деякі факти все-таки озвучує. У 2003 році чоловік одружився, проте через постійну зайнятість упродовж багатьох років у нього не було часу, щоб відправитися з дружиною в медовий місяць. Виправити ситуацію вдалося тільки у 2015-му, через 12 років з моменту церемонії одруження. У пари є одна спільна дитина.

Всупереч довготривалому шлюбу, серед японок у Кішімото багато прихильниць. Дівчат привертає зовнішність манґаки, а також фігура (зріст 170 см, вага 57 кг), які разом з талантом і природною харизмою роблять його кумиром жіночої половини читачів.

У профілі «Інстаграм» чоловік не викладає спільні фото з сім'єю, більше любить публікувати зображення героя з манґи «Наруто».

Манґи

Колишнє бажання малювати комікси повернулося до Масаші в 1988 році. Відвідавши чергове місто з командою з бейсболу, хлопець побачив плакат з новою манґою, яка називалася «Акіра». Зображення було барвистим, а тому впало Кішімото в очі, так він знову почав створювати власні картинки, в яких придумував і розповідав різні сюжети. Він не знав принципу побудови манґи та на початку шляху намагався копіювати стиль автора побаченого раніше коміксу.

З роками до Кішімото прийшло усвідомлення, що він повинен створити власний стиль, тільки так у нього вийде стати прославленим художником. Перейшовши в старшу школу, він став старанно працювати над поліпшенням цих навичок. У 1993 році в його біографії з'явився художній коледж. Хлопець швидко засвоював весь отриманий матеріал, завдяки чому мав визнання педагогів і інших студентів. Придбана упевненість підштовхнула Масаші виставити роботу на конкурс початківців манґак, вона називалася «Механізм» і зайняла 1-е місце.

Однак такий успіх не допоміг Кішімото просунути інші роботи в видавництва. Редакції відмовлялися друкувати історії молодого художника і часто відхиляли його амбітні ідеї. Але хлопець не здався і продовжив малювати, завдяки чому в 1996-му опублікував перший комікс Karakuri. Втім, він не отримав популярності. Зате комікс «Наруто» про хлопчика-ніндзя, опублікований в журналі Shonen Jump, набув великої популярності й прославив Масаші.

«Наруто» виходив 18 років поспіль, про нього знали всі любителі жанру аніме. Це розбудило в чоловікові бажання зняти серіал, присвячений головному герою. Дизайн і сценарій для всіх частин фільму він робив сам. Також Масаші виступав в якості сценариста і в інших стрічках, серед яких Naruto ga Hokage ni natta hi, Shippu! Konoha gakuen den і інші.

Масаші Кішімото зараз

Кішімото як і раніше продовжує складати історії для коміксів. У грудні 2017 року була оголошена новина, що він зайнявся створенням нової науково-фантастичної серії пригод «Самурай - 8: хроніки Хачімару». Її попередня презентація відбулася у 2018-му, а в травні 2019-го пройшов офіційний випуск.

Фільмографія

2003 - «Спецвипуск Наруто: битва в прихованому Селі Водоспаду. Я герой!"
2004 - «Наруто: Ніндзя в країні снігу»
2004 - «Наруто: спортивний фестиваль Конохи»
2006 - «Наруто - 3: грандіозний переполох»
2008 - «Наруто: ураганні хроніки. Школа Конохи»
2010 - «Наруто - 7: втрачена вежа»
2012 - «Наруто - 9: шлях ніндзя»
2014 - «Наруто: останній фільм»
2016 - «Naruto ga Hokage ni natta hi»
2017-2019 - «Борута: нове покоління Наруто»

Книжки оцінені користувачами