Надійка Гербіш | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Надійка Гербіш

Рейтинг: 
12
День народження: 
Грудень 12, 1987

Надійка Гербіш відома широкому загалу як надзвичайно талановита українська письменниця та журналістка. Та ці професії ніяк не обмежують широке коло діяльності авторки. І, хоча вона має досить молодий вік (народилася 12 грудня 1987 р), попрацювати встигла вже на багатьох посадах, а також позайматися найрізноманітнішими справами. Це і перекладацька діяльність, яка тісно пов’язана з вищою освітою Надійки, оскільки вона вільно володіє англійською мовою після закінчення Київського національного лінгвістичного університету. Також вона обіймала посаду головного редактора, ведучої телевізійних програм, прес-секретаря, а також на професійному рівні займається фотографією.

На світ майбутня письменниця з’явилася у містечку Збараж, що на Тернопільщині. Обоє її батьків були педагогами. Як дізнаємося з передмови до твору «Теплі історії до шоколаду», будучи ще маленькою дівчинкою, Надійка уже проявляла хист і до журналістської діяльності, і до письменницької, адже любила розпитувати родичів про цікаві історії, пов’язані з їхніми предками. Цікавість невгамовно допитливої дівчинки після розповідей була задоволена на досить недовгий час, і тоді все починалося спочатку. Згодом дівчина почала розповіді батьків записувати, а також дописувати самостійно, вигадуючи якісь нові історії.

До речі, перекладати вона теж почала ще у сьомому класі, а в десятому вже активно друкувалася в різноманітній періодиці, ще через рік — почала працювати журналістом журналу. Робота її була плідною та помітною, тому, маючи ще тільки 21 рік, Надійка Гербіш входить до складу Національної спілки журналістів України, що є досить вагомим досягненням.

Літературний доробок авторки невеликий за обсягом, проте відгуки читачів про ці твори виключно позитивні. Найвідоміші з них: «Теплі історії до кави» та «Теплі історії до шоколаду». І вони дійсно «теплі». Читаються спокійно, без хвилювання. Ти просто розчиняєшся в книзі та отримуєш від неї насолоду. От і все. У цих книгах вміщені історії про різних людей, які прагнуть щастя і шукають його та, врешті-решт знаходять. Звичайно, що тут є і любов, і дружба, і щасливі моменти, і моменти деякого розчарування, але все це оповите душевним теплом літераторки, яка ділиться ним з читачами.

Також відомі твори Надійки Гербіш: «Художниця», «Помаранчевий подарунок», «Пригоди у весняному саду» та «Пуанти для Анни».

Літературна діяльність не є основною у житті авторки. З 2012 року вона займається викладацькою діяльністю в одному з коледжів міста Тернопіль.

Перебуває в офіційному шлюбі. Має дочку.

Книжки оцінені користувачами