Наталія Гурницька | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Наталія Гурницька

Рейтинг: 
6
День народження: 
Вересень 7, 1978

Гурницька Наталія Зенонівна з’явилася на світ 7-го вересня 1978-го року в місті Львів.

Письменниця навчалася у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Економіст за освітою, довгий період пропрацювала за спеціальністю. Живе з сім’єю в рідному місті.

Творчий доробок Наталії Гурницької

Дебютним твором Гурницької став роман «Мелодія кави у тональності кардамону». Перший наклад цієї книги письменниця видала змогла видати самотужки. Обкладинка була продумана її дочкою, папір вона отримала в якості подарунку від батька, надрукувати палітурку попросили чоловікового колегу. Таким чином світ побачили біля шести сотень екземплярів. Розповсюджували книгу в місті Лева на Форумі видавців, а також її можна було придбати лише в одній книгарні. Далі — більше, Олена Печорна дала молодій авторці пораду, запропонувати взяти в друк книгу видавництву «КСД». Видавцеві книга сподобалася. Вона знову виходила друком, розліталася, мов гарячі пиріжки і вкотре перевидавалася. Таким чином було віддруковано більше ста тисяч (!) примірників.

Про що книга Наталії Гурницької «Мелодія кави у тональності кардамону»? Про любов. Неприйнятну любов, нерівні стосунки в багатьох аспектах: він — заможний шляхтич, вона — бідна сирота, він зрілий чоловік, вона зовсім юне дівча. Крім того, головний герой має дружину. Зректися любові, чи піти проти людей і совісті? Що буде сильнішим? Що чекає закоханих? Всі події відбуваються у Львові XIX сторіччя.

Далі письменниця вирішила написати продовження історії, яке отримало назву «Мелодія кави у тональності сподівання». Цей роман теж є популярним. Українським культурним фондом були виділені фінанси на зйомку серіалу за мотивами цих двох книг.

Ще однією книгою Наталії Гурницької є роман «Багряний колір вічності», в якій розповідається про період радянської анексії західноукраїнських земель, а ще часового проміжку від довоєнного періоду до нинішніх років. Ще в книзі згадується Революція гідності й АТО. За сюжетом вона не має зв’язку попередніми, але стає зрозуміло, що головною героїнею є онука дівчини з книг «Мелодія кави…»

Книжки оцінені користувачами