Пригоди Кідрука

3.75
Середня: 3.8 (4 оцінок)

Всі книгомани обговорюють новий роман Максима Кідрука“Твердиня”, який нещодавно вийшов у видавництві КСД.Цей письменник став відомим завдяки свому першому українському техно-триллеру “Бот”. На разі, Кідрук написав 12 книг:8- художніх та 4-технічну тематику. Слід зазначити, що молодий письменник досить досвідчений мандрівник та вже може похвалитись: премією конкурсів “Коронація слова”, “Найкраща українська книга” від журналу “Кореспондент”, дипломом “Відкриття року” від книготорговельної мережі “КС”.За 4 роки він встиг відвідати 25 країн, серед яких Мексика, Чилі,Бразилія, Аквадор, Нова Зеландія та інші.
Свої подорожі письменник описує цілком реально, нічого не приховуючи у своїх книгах: “Мексиканські хроніки”, “Подорож на Пуп Землі”(у 2-х томах), “Навіжені в Мексиці”, “Навіжені в Перу” та“Любов і піраньї”.
Минулого місяця я прочитала роман “Любов і піраньї” і досі не можу відійти від захоплення. Якщо ви думаєте, що там є багато сторінок списаних про нещасне кохання,то глибоко помиляєтесь. Кохання там є лише на перших сторінках і лише задля того ,щоб пояснити свою незаплановану поїздку у Бразилію. Ось так просто все кинути і махнути у інший кінець світу з друзями- це мабуть одна з найкращих рис автора . Проте друзі поїхали туди,не щоб “провалятись” на пляжі, а щоб порибалити на піраньїв, поспілкуватись з крокодилами та врешті решт побачити живу Бразилію . “Любов і піраньї”- це суміш пригод,цікавих фактів та живого гумору. Мені справді було цікаво читати цей роман, знаючи що це все це було по-справжньому
Після прочитання цієї книги я остаточно стала щирою прихильнецею цього письменника. І моя власна бібліотека вже збільшилась на 3 книги, цього автора. Тому я рекомендую прочитати Максима Кідрука тим, хто любить подорожувати та хочуть відчути справжній адреналін лише від сторінок книги.

Проголосувати:

вгору
0 користувачів проголосувало.

Пoширити у соц. мережах: