You are here

Любов і піраньї

Тематика: 
сучасна українська література
Видавництво: 
Рік видання: 
2011
ISBN: 
978-966296148-5
Анотація: 

Любов і піраньї» — роман з подвійним happy end’ом, продовження мандрівної епопеї Максима Кідрука. Це суміш пригод, цікавих фактів та живого гумору, з легкими вкрапленнями нещасливої «love story», що закінчується феєричною авантюрою, під час якої автора ледь не з’їдають піраньї...
Книга створена на основі реальної історії не дуже вдалого кохання, що, втім, призвело до дуже вдалої мандрівки Бразилією в непролазних нетрищах Пантаналу — безлюдної та дикої країни ягуарів.

Рецензії на книгу (2)

Інша Бразилія або історія кохання

0

Давно не їздив кудись далеко і захотілося почитати щось таке, що надихне на нову подорож чи Україною, чи закордоном.  Добре, що тревелоги Макса Кідрука у мене не всі прочитані. Тому відразу з полички витягнув “Любов і піраньї” та почав насолоджуватися подорожжю у далеку Бразилію.

...

Пригоди Кідрука

2

Всі книгомани обговорюють новий роман Максима Кідрука“Твердиня”, який нещодавно вийшов у видавництві КСД.Цей письменник став відомим завдяки свому першому українському техно-триллеру “Бот”. На разі, Кідрук написав 12 книг:8- художніх та 4-технічну тематику.

...

Відгуки (1)

Непогана книжка. Легко читається.

Повний текст відгуку

Користувачі яким сподобалась книжка - також вподобали