Чародійки у експедиції | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Чародійки у експедиції

5
Середня: 5 (1 оцінок)

Батька юної чародійки Елени несправедливо звинуватили у злочині до якого він навіть не був причетний і на тривалий час перетворили у тритона а самій дівчині заборонили відвідувати уроки у власній школі. Відтак Елені доводиться терпіти сварки між бабусею і мамою в також дивних брата і сестру але не все так погано. З Еленою завжди поруч її подруга Міранда. Вона щиро співчуває їй, завжди підтримує і ділиться шкільними новинами. Одного разу бабуся сповіститила сім'ю про те, що чародійське міністерство шукає сім'ю, яка згодна поїхати в експедицію у світ звичайних людей. Спершу усі ( за винятком молодшого брата, який поки що любить лише гратися Елени, яка мабуть була шокована і її перетвореного на тритона батька) не хотіли туди їхати але бабуся переконала тож сім'я вирушила. Міранда вирушила з ними оскільки не хотіла залишати Елену. 

У людському світі дівчата пішли до школи. Там їм було складно бо доводилося брехати і дечого вони зовсім не розуміли однак двоє їхніх однокласниць запропонували їм дружбу і дівчата погодилася. Спершу вони і від них приховували правду але потім розкрили її.  Це не зруйнувало дружбу а зробило її ще цікавішою адже людей дуже зацікавив світ їхніх нових друзів. Подруги ходили в гості одне - до - одного, розмовляли і, звісно потрапляли у пригоди. .. Так у пригоди адже, яке пригодницьке фентезі без них?

Книга була дуже цікавою. У мене навіть чомусь склалося враження, що її написала якась чародійка однак давайте не будемо фантазерами! 😂 Її написала дуже відома німецька письменниця. Це єдина її книга, яку я читала але я планую ознайомитися з іншими її творами в тому числі, з іншими частинами цієї книги. 

Приємного читання! 🪄🧙‍♀️✨🦎

 

 

вподобати
0 користувачів вподобало.