Про перемогу добра над злом | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Про перемогу добра над злом

5
Середня: 5 (1 оцінок)

 

Перш за все хочу сказати, що книга сподобається особливо тим, хто розуміється в християнстві, хто, скажемо так, любить Христа і його вчення, хто боїться прочитати щось таке, щоб не осквернитися через книгу, якщо ви розумієте про що я. Опис деяких героїв нагадував цикл із "житія святих". І це чудово читати про людей,  для яких спасіння душі понад усе. 

Не подумайте тільки, що роман - якийсь збірник повчальних проповідей. Цікавий сюжет про любов двох молодих осіб, які долають перешкоди перш ніж об'єднатися священним шлюбом. У наш час, звичайно, ця перешкода  не  була б не варта навіть уваги. А в ті часи таке не допустимо, тому читати цікаво хоча б для того, щоб співставити. 

Цікаво читати, як поводить себе натовп, коли запускається безглузда побрехенька, яка сприймається за чисту монету і роздувається до великих масштабів.

А опис чуми в Мілані 17 століття, відношення людей на початку хвороби, здогадки від чого вона виникла, абсурдність цих здогадок, обвинувачення і переслідування "винних", це все так схоже з епідемією коронавірусу у наш час!  

Книга написана , на хвилинку, 200 років тому.

 

 

 

 

вподобати
0 користувачів вподобало.