12. Антологія прози літературного угруповання «Свідки Слова»: зб. прозових творів | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

12. Антологія прози літературного угруповання «Свідки Слова»: зб. прозових творів

12
Антологія прози літературного угруповання «Свідки Слова»
зб. прозових творів
упоряд. С. І. Демчука
К. Пенмен
2016
336 с.
Видавництво: 
Рік видання: 
2016
ISBN: 
978-617744300-0
Анотація: 

Завдання будь-якого свідка – максимально точно описати подію, яка щось кардинально змінила, яка переставила планети місцями, або просто відбулася. Літературне угруповання «Свідки Слова» у своїй антології «12» (саме стільки авторів і розповідають про свою версію реальності) робить те саме.
Письменники досягають вражаючої правдоподібності завдяки деталізації. Неможливо не пережити історію з автором, коли бачиш своїми очима тих самих пенсіонерів і мам на жовто-блакитних лавочках разом з бійцями, які тримають автомати. Неможливо не відчути сире повітря, не зупинитися біля кручі і не замислитися над всім життям до цього.

Під однією палітуркою антології опинилися київські і донецько-луганські автори віком від 22 до 33 з гаком років, які в різний час опинилися в Києві. Воістину Схід і Захід разом, і об’єднала всіх любов до українського слова і літературна творчість.

Автори: Сергій Демчук, Віталій Третяк, Маргарита Варзар, Олексій Севрук, Микита Григоров, Марина Єщенко, Іванка Урда, Сергій Одаренко, Євген Спірін, Роман Батькович, Сергій Пивоваров, Марія Косян.

Рецензії на книгу (1)

Шевченкові малята

0

На обкладинці антології зображений Тарас Григорович у плащі. Сидить за столом, на якому чашка кави, ложка. Правою рукою тримає планшет, на екрані слово «Кобзар». У лівій руці стилус, яким він щось пише на екрані.

12. Антологія прози літературного угруповання «Свідки слова».зб.прозових творів / упоряд. С.І.Демчука. — К.:Пенмен, 2016. — 336 с.

...