Homo Eroticus

0
Нема оцінок
Тематика: 
Homo Eroticus
Ігор Померанцев
Діана Клочко
Олександр Бойченко
Видавництво: 
Рік видання: 
2013
ISBN: 
978-966378285-0
Анотація: 

Збірка присвячена поетизації складних ситуацій, які у сучасному суспільстві створюють психологічну напругу між партнерами і близькими людьми. Ігор Померанцев свідчить, що нові форми діалогу і спілкування змінили й поняття еротичного. Однак форми віршування, якими він послуговується, зробили «вічні теми» гостросучасними, а поетичні образи – дотичними радше до психології, ніж до сексуальності, як її трактували у ХХ столітті.

Поет використовує складні алюзії на поетичні рядки, що стали знаковими у різних національних літературах, використовує терміни й образи зі світу радіо, музикування, кінематографу.

Збірка складена із семи розділів, за аналогією із семи днями творіння світу і періодами життя.

На обкладинці використано фрагмент рельєфу Й. В.Бісена «Орфей грає для Плуто і Прозерпіни поряд з Еротом» (1836).

Рецензії на книгу

Вірші, які вподобала Мельпомена

Про нову книжку Ігоря Померанцева в пресі ні слуху, ні духу. Якщо відмотати стрічку часу на декілька місяців назад, можна згадати грандіозну презентацію «Ноmo eroticus», феєричну виставу, яку здійснив театр «МІСТ» у стольному культурно-освітньому центрі «Майстер Клас». Поєднання полуничної поезії з музикою, акторською грою, яскравою хореографією й незвичним відеорядом – дійство, яке мало б спонукати майстрів клавіатури до написання нових матеріалів, але… на жаль.

Відгуки

Цитати з книги