Коли ти поруч | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Коли ти поруч

Тематика: 
сучасна українська література
Рік видання: 
2011
ISBN: 
978-966142365-6
Анотація: 

Даша була турботливою донькою та онукою, щиро любила Льошу, мріяла про весілля, затишному будинку і дітей. Але батьки відвернулися від своєї слухняною дочки, наречений — від чистої нареченої, престижна клініка — від кращої медсестри. У чому її провина? Лише в доброму серці і прагненні допомогти тим, хто потребує цього.
У той фатальний день після аварії на туманною трасі понівечене залізо було залито кров`ю. Даша, забувши про свої рани, намагалася допомогти постраждалим, але доля зіграла з нею злий жарт. Хвороба, якої вона заразилася, рятуючи інших, невиліковна.
Вона повинна знайти в собі сили жити далі — стільки, скільки їй відведено, щоб все-таки знайти того, хто буде поруч з нею в горі і в радості ...

Відгуки (5)

Як дівчина при аварії захворіла на снід....

Повний текст відгуку

Нещодавно в одній із груп в соціальній мережі, побачила книгу невідомої мені письменниці Світлани Талан під назвою «Коли ти поруч», вирішила прочитати. Уже з першої сторінки, я закохалася в творчість, цієї української письменниці. Тому, що книга написана надзвичайно талановито і невимушено, читається на одному диханні. Читаючи мені вдалося пережити всі випробування долі разом із головною героїнею. Звичайно хотілося б, щоб книга закінчилася не так сумно, але …Не дивлячись на сумний кінець, книга зачепила найпотаємніші струни моєї душі і залишила слід від прочитання.

Повний текст відгуку

Книга,яка змінює людей...Показує хто є хто(

Повний текст відгуку

Це просто неймовірна книга.Я її передаю багатьом людям і всі в захваті.Вона стала книгою нашої групи)

Повний текст відгуку

Користувачі яким сподобалась книжка - також вподобали