You are here
Ігор Зіньчук
Про себе
Читаю зараз
Мої улюблені автори
Мої улюблені твори
Джон Фаулз «Жінка французького лейтенанта» –постмодерністичний інтелектуальний роман.
Жителі містечка Лайм Риджес, яке знаходиться на південно-західному узбережжі Англії, вважають Сару Вудраф божевільною повією, бо вона ні з ким не розмовляє, і щодня ходить до моря зустрічати французького лейтенанта Варгена, якого вона доглядала після корабельної катастрофи, коли працювала гувернанткою в домі місіс Табольт, допомагаючи її дітям Полю та Віргінії. Лейтенант казав, що кохає її, обіцяв одруження, але покинув, тому її називають жінкою французького лейтенанта.
«Чому нації занепадають» – книга про владу, багатство та бідність
Дарон Аджемоглу, Джеймс Робінсон «Чому нації занепадають. Походження влади, багатства та бідності.» \ пер. з англ. Олександра Дем`янчука – 2 –ге видання – К: «Наш формат», 2017. – 440 с
Український «Архіпелаг ГУЛАГ»
Український «Архіпелаг ГУЛАГ»
Леся Романчук «Лицарі любові і надії» - Тернопіль: «Навчальна книга - Богдан» - 672 с.
"Огонь не помириться з водою, а Україна з Москвою"
Богдан Лепкий «Полтава» –Львів, «Червона калина», 1991– 406 с.
Історична повість Богдана Лепкого «Полтава» зараз особливо актуальна, тому що в цю мить українські хоробрі воїни віддають своє життя у боротьбі із тим самим, одвічним московським загарбникам, що прагне знищити кожного з нас, руйнує домівки, краде майно, спалює міста, знущається з жінок і дітей... Методи окупантів залишилися незмінними, хоч минуло 400 років з часу руйнування московитами столиці гетьмана Івана Мазепи – славного, героїчного міста Батурин.
Американська формула успіху в українських реаліях
Певні книги є особливо актуальними у сучасних суперечливих українських реаліях навіть не зважаючи на те, що їх було написано сторіччя тому – таке безкомпромісне твердження може цілком виправдано стосуватись роману «Фінанст» класика американської літератури Теодора Драйзера.