You are here

Коли відпочивають янголи

Тематика: 
Дитяча література
Видавництво: 
Рік видання: 
2011
ISBN: 
978-966465350-0
Анотація: 

"Усе могло би скластися інакше, якби в мене був тато. Мама тоді могла б із ним порадитися. Порадилася б – і не віддала мене вчитися до Тетяни Володимирівни. Тетяна Володимирівна не сказала б: "Встати! Руки за голову!" Дідуся б це не нажахало, і він не наполіг би на тому, щоб перевести мене в іншу школу. І я не потрапила б у клас до Марсем. Це Марсем розповіла нам про янголів – про те, що вони повинні відпочивати. Відтоді минуло багато років. Але коли зі мною щось трапляється – погане чи добре – я про це згадую..."

Та перш ніж Марсем розповіла про янголів, у житті Аліни було чимало подій: В.Г. почав приходити в гості, принци здійснили подвиг, у клас прийшов новий учень, а з шафок позникали магніти...

Повість письменниці та педагога Марини Аромштам "Коли відпочивають янголи" удостоєна високих літературних відзнак. У Росії, на батьківщині автора, книжка здобула Велику премію Національної дитячої літературної премії "Заповітна мрія", до того ж, перше місце їй присудило саме дитяче журі. А у Європі вона стала однією з "Білих ворон–2011".

Переклад з російської – Іван Андрусяк.

Рецензії на книгу (3)

Марина Аромштам «Коли відпочивають янголи»: читати скорочено - стор. 2

0

Частина 3
Нарешті настав день, коли діти вирушають у пащу дракона. Хлопці вишикувалися двома колонами і захищали собою дівчаток. Аби дракон помер, вони мали вдарити його сотню разів спеціальними списами, які отримали від Відлюдника, як і диво-покривало, що робило всіх невидимками.

...

Марина Аромштам «Коли відпочивають янголи»: читати скорочено - стор. 1

0

Розповідь веде дівчинка Аліна. Наведені записи зі щоденника пише вчителька Маргарита Семенівна, яка отримала прізвисько Марсем.

...

Аналіз твору «Коли відпочивають янголи»

0

Автором твору є Марина Аромштам.

За жанром — це повість.

Твір написаний 2011 року.

Головні герої твору:
Аліна — учениця молодших класів;
Вчителька на прізвисько Марсем — Маргарита Семенівна;
Оля — мама дівчинки;
дідусь Аліни;
В. Г. — товариш дідуся;
хімік.

...