Світ наших почуттів

5
Середня: 5 (1 оцінок)
Тематика: 
Пізнай себе
Видавництво: 
Рік видання: 
2007
ISBN: 
978-966874456-3
Анотація: 

Це практичний путівник, завдяки якому ми можемо глибше відкривати багатство своїх почуттів, вчитися приймати їх і мудро ними керувати. Найцінніше у книзі те, що питання емоційної природи тут розглядаються у поєднанні з релігійним і духовним досвідом, бо у повсякденному житті годі відділити проблеми емоційні та психічні від моральности і віри. Добрі й мудрі поради о. Юзефа Авґустина, оперті на багатому душпастирському і письменницькому досвіді Автора, стануть у пригоді кожному, хто намагається глибше пізнати себе та емоційний світ своїх ближніх.

Рецензії на книгу

Відгуки

Це практичний путівник, завдяки якому ми можемо глибше відкривати багатство своїх почуттів, вчитися приймати їх і мудро ними керувати.

Повний текст відгуку

Цитати з книги

Думаю, що саме надмірний страх втратити себе пожирає найліпші сили людей.

Повний текст цитати

Дрібні клопоти про майбутнє, які пожирають найбільші творчі сили людини, треба виводити, як бліх. Ми приймаємо в думках рішення, щодо майбутнього, а все складається зовсім по іншому. Кожен день має досить власних турбот.

Повний текст цитати

Я вірю, що і в ці часи нам під силу витримати і змиритись з усім тим, що спіткало нас у житті. Коли в мені накипає так, що вже годі стриматись, коли я геть не уявляю, як вирішити свої проблеми, тоді залишаються коліна, щоби вклякнути, і руки, щоб скласти їх у молитві.

Повний текст цитати