Українська мова 4 клас

5
Середня: 5 (1 оцінок)
Тематика: 
підручник
гзд
4 клас
Українська мова та література
Рік видання: 
2018
ISBN: 
978-617-656-035-7
Анотація: 

Підручник, укладений відповідно до Державного стандарту початкової освіти та нової програми з української мови для 4 класу, є концептуальним продовженням підручників української мови для початкової школи, виданих авторським колективом під керівництвом академіка НАПН України М. С. Вашуленка.
Структура і зміст підручника спрямовані на формування в дітей активного словникового запасу, розвиток мовлення, удосконалення правописних умінь і навичок.
Навчальний матеріал подано за принципом доступності, наочності. Передбачено індивідуальну діяльність і колективну роботу в парах, у групах.
Творчі завдання, інтерактивні вправи, ілюстративний матеріал, що відповідає сучасним зацікавленням четверокласників, сприятимуть зацікавленню учнів українською мовою.

Рецензії на книгу

Українська мова. 4 клас

Підручник засвідчує органічну пов’язаність із навчальним матеріалом попереднього року, що позитивно впливає на засвоєння інформації учнями. У ньому містяться такі розділи: «Мова і мовлення», «Текст», «Речення», «Слово. Значення слова. Частини мови», «Іменник», «Прикметник», «Числівник», «Займенник», «Дієслово», «Прислівник».

Відгуки

Цитати з книги