You are here

Замок у Карпатах

Тематика: 
наукова фантастика
Видавництво: 
Рік видання: 
1934
ISBN: 
966757553-5
Анотація: 

«Повість «Замок у Карпатах» всесвітньо відомий французький письменник-фантаст Жуль Верн створив наприкінці 80-х років XIX століття — понад 110 років тому.
Географічна та етнографічна достовірність розповіді, історично-романтичний колорит реальних суспільних подій в деяких країнах Європи доповнюються науково-фантастичними передбаченнями автора.
З особливою цікавістю дізнається сучасний читач про те, як для мешканців Карпат XIX століття здавалося чудом, містикою, «нечистою силою» те, що нині відоме в найвіддаленіших куточках планети як «побутова техніка»...
Але дивовижні події, надзвичайні і прекрасні почуття, які переживають герої цієї «поетичної бувальщини» (як називав її сам автор), назавжди залишилися неймовірними, захоплюючими, — вони хвилюють і читачів XXI століття своєю таємничістю і неминущою красою.»

Рецензії на книгу (1)

Те, що неможливе сьогодні, стане правдою завтра

0

Жуль Верн французький науковий фантаст 18 століття, відомий своїми фантастичними історіями про п`ятнадцятирічного капітана, таємничий острів та капітана Немо. Загалом письменник писав про подорожі, чітко описуючи невідомі ділянки Землі та додаючи трішки фантастики. Кожну нереальну деталь він підкріплював науковими фактами. З його пригодницьких книжок ви не лише побачите фантастичних тварин, а й навчитесь урокам виживання.

...