Максим Кідрук | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Максим Кідрук

Рейтинг: 
46
День народження: 
Квітень 1, 1984

Не дарма говорять: «Талановита людина, талановита в усьому». Ця фраза дуже влучно підходить до характеристики особистості Кідрука Максима Івановича.

Народився майбутній літератор, програміст, публіцист, громадський діяч 1984 року у перший день квітня. Сталася ця подія у селі міського типу Володимирець, що на Рівненщині. Батько Максима — письменник-гуморист, який привив ще змалку синові здорове почуття гумору та любов до літератури. Середня ж освіта виростила у ньому раціональне зерно, оскільки він навчався на «відмінно» зі всіх предметів, при цьому, входив до складу класу із фізико-математичним спрямуванням та поглиблено вивчав іноземну мову. Як виявилося, не дарма, бо всі ці знання дуже і дуже знадобилися йому у подальшому житті.

Вищу освіту він вирішив здобувати у Рівненському університеті водного господарства на механіко-енергетичному факультеті. Навчався він добре і навіть зумів поєднати навчання з роботою. Уже у 20 років він працював на посаді програміста у російській фірмі.

Але, розуміючи, що на досягнутому зупинятися не слід, Максим вступає до НТУУ «КПІ» в аспірантуру. А у 23 роки виборює стипендію на навчання за кордоном і відправляється в аспірантуру Королівського технологічного інституту, що знаходиться у столиці Швеції.

І, починаючи з цього ж року, М. Кідрук починає активно подорожувати. Він відвідав близько трьох десятків країн.

Також він пише, як про свої подорожі, так і літературу художню та технічну. Статті та невеликі за обсягом твори з’являються в періодиці, більші твори виходять окремими книгами: «Твердиня», «Жорстоке небо», «Не озирайся і мовчи» та інші. Окрему групу складають, так звані, тревелоги, тобто книги про подорожі та враження від них: «Любов і піраньї», «На Зеландію», «Подорож на Пуп Землі» у двох томах та інші.

До речі, досить відомий користувачам інтернету ролик «Азаров, ай-яй-яй» також «справа рук» Кідрука. За сюжетом ролика, справжні африканські аборигени говорять фрази українською мовою, чисто й красиво. Тоді, як політик Азаров так і не спромігся навчитися вимовляти слова солов’їною чітко та правильно.

На сьогодні Максим Кідрук багато пише, подорожує, займає активну громадянську позицію. Перебуває у шлюбі. Дітей не має.

Книжки оцінені користувачами