Легенда починається - Гаррі Поттер

5
Середня: 5 (6 оцінок)

Книга «Гаррі Поттер і філософський камінь» - початок легендарної серії. Перший екземпляр був опублікований ще в 1997 році. З тих пір популярність серії нітрохи не зменшилася. Через два десятиліття ім'я Гаррі все ще у всіх на вустах. Книги Джоан Роулінг перечитують знову і знову, публікуються подарункові видання з ілюстраціями, енциклопедії по чарівному світу. Також проводяться виставки, фестивалі, на які з усього світу з'їжджаються тисячі фанатів різного віку. Навіть ті, хто не читав ні одну частину циклу з яких-небудь причин, знають дійових осіб і основний сюжет.

Книга «Гаррі Поттер і філософський камінь» оповідає про 11-річного хлопчика. Його батьки загинули, тому вихованням займаються дядько і тітка, у них є власний син, ровесник Гаррі. Відносини Поттера з сім'єю не складаються, він піддається жорстоким нападкам з боку двоюрідного брата, дорослі так само не приховують свого поганого ставлення до хлопчика. Однак на 11-й День народження головного героя все змінюється - приходить лист зі школи чарівництва. Виявляється, що Гаррі має вроджені магічними здібностями, і кожен чарівник зобов'язаний пройти курс навчання в Гогвортсі.

Після прибуття до навчального закладу, що представляє собою старовинний замок, Поттер виявляється втягнутим в захоплюючі пригоди. Звичайні пустощі і витівки в школі чарівництва перетворюються в фантастичний квест. Крім ворога-однокурсника, початківець маг стикається з куди більш небезпечним ворогом. Один з викладачів хоче роздобути філософський камінь - небезпечний артефакт чорної магії, що дарує безсмертя. Юному чарівникові і його друзям доведеться обчислити лиходія і перешкодити його підступним задумам. На шляху їх чекає багато відкриттів.

Книга «Гаррі Поттер і філософський камінь» показує цінність дружби, вчить самостійності й уміння долати труднощі. Головний герой буде разом з дитиною рости і робити відкриття, відповідні етапам дорослішання. Книга написана легким, простою мовою, але при цьому не втрачає краси викладу. Завдяки продуманому світу, хорошою деталізації, проробленим образам персонажів і розвитку характеру кожного з них роман буде цікавий не тільки дітям.

Проголосувати:

вгору
0 користувачів проголосувало.

Пoширити у соц. мережах: