Вірші які торкаються найпотаємнішого

5
Середня: 5 (2 оцінок)

"Зів'яле листя" - це збірка ліричних віршів, пронизаних прекрасними образами в суміші з тонкими філософськими роздумами автора, який, по суті, і є основним ліричним героєм основної частини творів. Це інтимна лірика, інакше кажучи - вірші про кохання.

Відтоді як існує людина, існує кохання - чисте, благородне почуття. А в якій формі говорити про кохання, як не віршованих формах, які змушують кожен стукіт серця відгукуватись на ритм лірики автора, який до того ж розповідає не просто про ліричного героя, а про себе.

Вірші про страждання і щастя, про мить і вічність. Вірші, в яких любить всією душею не тільки автор, але і весь прекрасний світ, який його оточує і надихає. Це лірика глибоких особистих почуттів пристрасної любові, яка піднімає автора вгору, опановуючи всіма думками й почуттями, часом це - крик пораненого серця.

Адже це його душа не може витримати пекельних мук нерозділеного кохання, яка їсть його серце як фатальний сфінкс і затуляє собою весь навколишній світ. Його любов настільки сильна і безнадійна, що думка про закінчення тлінного існування не раз відвідує автора.
Здавалося б, роки летять, але справжнє кохання залишається з людиною назавжди. Це величезна сила, що проходить крізь століття.

Проголосувати:

вгору
0 користувачів проголосувало.

Пoширити у соц. мережах: