Бора

4.25
Середня: 4.3 (4 оцінок)
Тематика: 
роман
Рік видання: 
2011
ISBN: 
978-966-14-1554-5
Анотація: 

Сюжет нового роману Галини Вдовиченко, розгортається навколо скромної дівчини Христини Бори, яку всі називають просто - Бора. Вона працює у видавництві, редагує книжки та пише власний роман, аж раптом отримує в подарунок особняк у Львові й ніяк не може збагнути, за які заслуги. Розплутуючи цю таємницю, Бора живе в будинку, який став притулком для людей і тварин: дівчинки-підлітка, давньої подруги, старого й дивакуватого чоловіка з перебитим носом, кота і собаки. У новій домівці герої пізнають найбільшу розкіш у світі - розкіш спілкування.

У романі «Бора» Галина Вдовиченко торкнулася актуальної нині теми – що буде з людством, якщо раптом перестане існувати Інтернет. Така психологічна фантастика, на думку авторки, демонструє, що справжнє щастя - це живе спілкування один з одним, а не переховування за бездушними моніторами, вигаданими ніками та чужими фотографіями в мережі. Редактор цього роману, лауреатка Шевченківської премії Галина Пагутяк, відмітила наступне: «Спокійна світла розповідь про те, як можна будні перетворити на свята, як ступити крок до щастя, як здійснити бажання»

Рецензії на книгу

Рекомендую для прочитання за горнятком чаю:)

Спочатку була досить скептично налаштована.Читала відгуки,як про жіночий роман,тому трохи не те уявлення мала відразу.Стиль і манера написання приємно здивували.Красиві описи пейзажу,природніх стихій,Львова врешті решт.

Відгуки

Цитати з книги