Герман Гессе: Степной волк. Игра в бисер | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Герман Гессе: Степной волк. Игра в бисер

Видавництво: 
ISBN: 
978-517049943-4
Анотація: 

Степной волк:
Роман, без которого не было бы в авангардизме XX века очень и очень многого - в живописи, кино, музыке. Вы удивляетесь - почему? Перечитайте - и поймете все...
Игра в бисер:
Перед вами - книга, без которой немыслима вся культура пост

Відгуки (1)

Цікава книга. Читаючи, намагаєшся осягнути філософію головного героя, хочеш його зрозуміти, але врешті-решт автор показує, що не потрібно морочити голову зайвими філософськими проблемами.

Повний текст відгуку

Цитати (9)

Більшість людей не хочуть плавати, поки не навчаться.

Повний текст цитати

Тому, хто хоче музики замість галасу, радощів замість задоволення, душі замість золота, справжньої праці замість добування грошей, справжньої пристрасті замість гри в почуття, – тому в цьому затишному світі немає місця…

Повний текст цитати

Взагалі шляху назад немає, ні до вовка, ні до дитини. На початку речей немає ні невинності, ні простоти; усе створене, хай начебто і найпростіше, – вже винне, вже повне протиріч, воно кинуте в брудний потік становлення і вже ніколи, ніколи не попливе проти течії.

Повний текст цитати

Життя коливається не тільки між двома полюсами, такими, як інстинкт і душа чи святість і розпуста, а між тисячами полюсів, між незчисленними парами протилежностей.

Повний текст цитати

Насправді жодне „я”, навіть безмежно наївне не буває цілісністю, це надзвичайно складний світ, маленьке небесне склепіння, хаос форм, переходів, станів, спадковостей і можливостей.

Повний текст цитати

Кожна сила може стати слабкістю (навіть за певних обставин мусить стати нею)…

Повний текст цитати

Самота – це незалежність.. Незалежність холодна, о так, але й тиха, дивовижно тиха й велика, як той тихий холодний обшир, де кружляють зірки.

Повний текст цитати

Хто мислить, хто вбачає в мисленні своє покликання, той, хоч і може далеко зайти в цьому напрямку, все-таки плутає суходіл з водою й колись потоне.

Повний текст цитати

Людина повинна пишатися стражданням. Кожне страждання нагадує нам, що ми високо розвинені істоти.

Повний текст цитати