You are here

Історія кохання

Тематика: 
роман
Рік видання: 
2016
ISBN: 
978-966104490-5
Анотація: 

Роман американського письменника про зворушливе кохання студента, сина мільйонера, до дочки бідного італійського емігранта. Побравшись, молодята живуть у скруті, проте вони щасливі. Здається, ніщо не може їх розлучити. І справді, розлучає їх лише трагічна смерть Дженні.

Рецензії на книгу (3)

Ерік Сігал «Історія одного кохання»: аналіз твору

0

Твір написаний 1969 року.
За жанром — це кіноповість.
Тематика твору: кохання та вірність; межа життя та смерті. Любовна історія Олівера та Дженніфер: спадкоємця мільйонних статків та доньки звичайного пекаря-переселенця.
Ідея: драматизм любові; людяність. Щире та взаємне кохання ламає на своєму шляху перешкоди, наповнює силою та змістом навіть час перед неминучою смертю.

...

Ерік Сігел «Історія одного кохання» читати скорочено - стор. 2

0

9
Закохані вирушають у дорогу знайомитися з батьком дівчини. Невдалий досвід зустрічі з його батьками, не додав Оліверові ентузіазму. Ще молодик хвилюється з приводу матеріального забезпечення, адже батько планує відібрати у нього всі гроші. Він не розуміє, як буде утримувати Дженні, коли вона стане його дружиною. Їхали вони на невеликій швидкості, хлопець розпитував наречену про майбутнього тестя, хвилювання все більше зростало.

...

Ерік Сігел «Історія одного кохання» читати скорочено - стор. 1

0

Про події розповідає хлопець Олівер Беррет.
1

...