Кумедія з Костем | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Кумедія з Костем

Тематика: 
класика української літератури
Дитяча література
Рік видання: 
2005
ISBN: 
966339154-5
Анотація: 

Володимир Винниченко (1880—1951) — видатний український письменник XX ст. — як дитячий письменник починається з оповідання «Кумедія з Костем». Тож не випадково таку назву дістала збірка яскравих захоплюючих оповідань для дітей. Письменник з любов'ю оповідає про сповнені ризику пригоди своїх маленьких героїв, про диваків, або ж про таких дітей і підлітків, які чимось вирізняються серед ровесників. Симпатії автора — на боці гордих, неординарних, кмітливих героїв, які вміють захистити власну честь, стати в оборону правди і справедливості.

Рецензії на книгу (2)

В. Винниченко «Кумедія з Костем» читати скорочено (переказ)

0

У творі В. Винниченка «Кумедія з Костем» ведеться мова про бідного хлопчика-сироту, який насправді був позашлюбним сином пана, в якого мав служити. Кость був хорошою, сильною дитиною: сміливим, наполегливим і впертим, умів настояти на своєму, щоправда, це далеко не всім подобалося. А ще ніхто ніколи не бачив, як хлопець плаче. Як би йому не робили боляче, як би його не ображали, та він швидше люто гарчав, шкірячи зуби, як тварина, але не дозволяв своїм очам зронити жодної сльозинки.

...

Кумедія з Костем

0

Неочікувано розгортання сюжету так званої "кумедії" - а починалось все як пригодницька книга про сільських хлопців - натомість твір перетворився у драму з сумним кінцем.

...

Відгуки (2)

Не знаю, ці оповідання гарні але сумні і, як на мене, зовсім не дитячі.

Повний текст відгуку

Користувачі яким сподобалась книжка - також вподобали