На той бік | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

На той бік

5
Ваш голос: Немає Середня: 5 (1 оцінок)
Анотація: 

Повість, що описує один з яскравих моментів трагедійної ситуації і героїчних дій української людини в роки боротьби за національне й державне відродження України. Події відбуваються під час першого збройного конфлікту між Україною і Радянською Росією на Лівобережж

Рецензії на книгу (0)

Відгуки (0)

Цитати (8)

Ну, що ж, є сили, що більші за життя; часом вони притихло сидять у нас, і ми живемо "нормально", часом вони виступають із нашої нормальности, заявляють свій владний голос, і ми робимо "ненормальне". От і все.

Повний текст цитати

Тисячі раз будуть завалені, переруйновані всі дворянські, пролетарські, буржуазні зібрання, а Наяда вічно, незмінне, непереможно, незруйновано пануватиме над усіма руїнами перебудов. І це є закон більший за всі закони смерті.

Повний текст цитати

Доктор міг думати про законність гуркоту при всякому руйнуванні, міг цілком розсудливо доводити, що природа дбає про великі числа, а одиниці для неї тільки матеріял у її математичних розрахунках — одні з мінусами, другі з плюсами, — він міг навіть виразно уявляти собі свій мінус в образі револьве

Повний текст цитати

...велике бажання є три чверти досягнення.

Повний текст цитати

Живи не так, щоб досягти атараксії, нірвани, царства небесного, чи земного. Живи не так, щоб закон твого життя міг бути законом для всіх. А так живи все своє життя, наче ти через годину маєш померти.

Повний текст цитати

Кожна людина, перебувши час цвітіння, починає збирати келех своєї мудрости. І що буйніше, що болючіше, що радісніше було цвітіння, то повнішим стає на старість келех.

Повний текст цитати

Жіноцтво, з усіх сил намагаючись довести свою рівноправність у рабстві праці, виявляє до службових обов'язків надідеальну старанність.

Повний текст цитати

І Епікур із своєю атараксією, і Шопенгауер із своєю нірваною, і Кант із своїм імперативом, і всі оті мудрі, величні, богоподібні, — якими вони здавалися тепер малесенькими, смішними, жалюгідними й образливо-фальшивими отут серед громового ригання гармат, змерзлого цокотіння зубами кулеметів, сере

Повний текст цитати