Німа

4
Середня: 4 (1 оцінок)
Автор: 
Тематика: 
сучасна українська лiтература
Видавництво: 
Рік видання: 
2013
ISBN: 
978-966269662-2

Відгуки (1)

Перестати кривлятися, а жити відповідно до своїх потреб та бажань - ось про що дана книга. А ще про силу, без якої не досягнути першого. А ще про людей, які з’являються в нашому житті в потрібний момент, і про те, що такими ж людьми можемо стати для когось і ми самі.

Повний текст відгуку

Цитати (8)

Технологічний прогрес працює над тим, щоб було зручно всередині будівлі, але не передбачує зовнішнє середовище, в яке все тяжче й тяжче виходити.

Повний текст цитати

А щоб чогось досягти, потрібно не тільки багато працювати, а ще й відчувати потрібність того, що ти робиш.

Повний текст цитати

Головне не знання, а розуміння.

Повний текст цитати

Обмежена уява для художника - це смертельний вирок його творчості. Такі стають вчителями, але не здатні створити власний шедевр.

Повний текст цитати

Вони з нею такі різні. Якби у кожної вдалося те, чого бажали, вони ніколи б не зустрілися тут. Ніколи б не випили разом вина. Такі різні, але об’єднані спільною самотністю та біллю всередині. Може вони ніколи не порозмовляють про відомих художників, як того хотіла б Тася.

Повний текст цитати

Я не буду забирати своїх слів назад. В той момент я сказала те, що відчувала.

Повний текст цитати

Знаєте, є такі дівчата, які трахаються з ким попало і їх називають шалавами. А є такі, що скільки б чоловіків у них не було, їх будуть все одно поважати і любити.

Повний текст цитати

От вона - усталеність думки про особистість. Хтось колись вас скаже щось негативне про людину і ви, зустрівшись з нею, не звертаєте увагу на її плюси. Тому що ви вже запрограмовані кимось на негатив. Особливо актуальна запрограмованість на страх - перед керівництвом, викладачем, вчителем.

Повний текст цитати