You are here

Астролябія

Видавництво «Астролябія» було створене у 2000 році у місті Львові. Засновниками є Олег Фешовець із факультету філософії ЛНУ імені І. Франка та благодійний фонд «Філософський проєкт».

Астролябія готує до друку літературу українською мовою різних напрямків: художня література, поезія, археологія, філософія, психологія, історія, релігія, книги з політичних наук, право, економіка, мистецтво, здоров’я і персональний розвиток, військова справа (мілітарі).

Видавництво починало свою діяльність зосередившись на аудиторії студентів та викладачів тому найбільш численними серіями є:

«Українська філософська бібліотека»: переклади українською мовою найвпливовіших філософів світу.

«Новий університет»: підручники та допоміжні навчальні видання на заміну радянсько-совкового стилю викладання в українських університетах;

Значною мірою Астролябія присвятила виданню творів Середньовіччя під назвою «Мідґард» - переклади Beowulf, Carmina Burana, «Пісні про Ролянда», «Божественна Комедія» Данте, Кентерберійські оповіді та німецька лицарська лірика.

З художньої літератури серія - «Твори Дж. Р. Р. Толкіна українською мовою» - переклади та публікація усіх творів Толкіна.

Також одним з найважливіших напрямків видавництва є - мілітарі література:
Львівський військовий альманах «Цитаделя», дослідження професіоналів з історії та військової справи про найважливіші військові та політичні подій які мали історичний вплив на створення держави - України. А з 2014 року з’явилась серія професійної військової літератури, зокрема переклади книг Ганса Фон Даха.

Сайт видавництва:
http://www.astrolabium.com.ua