You are here

Грані-Т

Видавництво «Грані-Т» або Грані Творчості створене в 2006 році. Назва видавництва декларує свою місію - розкриття нових, часом несподіваних граней таланту художників та письменників а також їх творчості. Видає книги здебільшого для дітей та культурологічну літературу для дорослих.

«Грані-Т» проводить різноманітні конкурси та активно бере участь у різноманітних виставках та благодійних акціях, для допомоги дітям з соціально незахищених груп, сиротам та неповносправним дітям - як результат отримало дуже багато нагород та відзнак за соціальний внесок в розвиток нашої молоді. Тільки за шість перших років існування - видавництво отримало більше 50-ти дипломів, грамот та медалей за призові місця у конкурсах. Дуже багато конкурсів провело саме серед підлітків і завжди працювало на популяризацію української книги серед школярів.

Видавництво «Грані-Т» опублікувало близько 22 серій дитячої літератури серед яких є комікси, абетки, розмальовки, казки, детективи, мультстудія, фантастика, сучасні та класичні поезія та проза для дітей.

Видавництво перестало оновлювати новини на сайті з 2016-го, на фейсбук сторінці останнє оновлення 2018-го, а з 2019-го не працює офіційний сайт - що свідчить про припинення діяльності.

http://www.grani-t.com.ua