451° за фаренгейтом | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

451° за фаренгейтом

Тематика: 
роман-антиутопія
Рік видання: 
2011
ISBN: 
978-966101266-9
Анотація: 

Повний контроль суспільства урядом… Читання книг – кримінальний злочин, який безпощадно карається державою… Пожежники, покликані розпалювати вогонь… 451 за Фаренгейтом – температура, за якої горить папір – температура суспільного настрою та сердець мешканців антиінтелектуального світу. Саме таким постає життя людей майбутнього на сторінках роману Рея Бредбері. Думати, до речі, заборонено також… І, схоже, уряд країни досяг би своєї мети, змусивши націю відмовитися від усіх знань і почуттів, якби не пожежник, внутрішня свобода якого сягнула вище термометра за Фаренгейтом…

Рецензії на книгу (2)

Навіщо нам книги

0

Книги. Просто думки

Рей Бредбері є одним із найвідоміших американських письменників-фантастів. За його плечима близько 400 написаних літературних творів різних жанрів. Праці цього письменника характеризуються своїм психологічним стилем, що заставляють читача багато обдумувати прочитане.

...

"451 градус за Фаренгейтом."

2

Науково-фантастичний роман. Думала,буду його мучити до неможливості довго,бо не дуже цікавлюся таким жанром,а прочитала за дві доби. І подумалося,що не така то вже й фантастика! У автора явно був дар яснобачення!) Теперішні плазмові телевізори,плеєри,інша техніка,без якої ми вже не уявляємо собі життя,цілодобові реаліті-шоу і сіт-коми...Якби на книзі не стояла дата 1951,то цілком можна було б упізнати сьогодення.

...

Відгуки (2)

Якби можна було саму душу віддати в чистку, щоб її там розібрали на частини, вивернули кишені, відпарили, розгладили, а вранці принесли назад... Якби можна!

Повний текст відгуку

Сподобалось! Як і всі книги Бредбері, які читала!

Повний текст відгуку

Цитати (7)

Той, хто не створює, мусить руйнувати. Стара як світ істина. Психологія неповнолітніх правопорушників.

Повний текст цитати

Дивися на все з подивом, живи так жадібно, ніби через десять секунд помреш. Намагайся побачити світ. Він прекрасніший за будь-яку мрію, створену на фабриці й оплачену грішми. Не проси гарантій, не шукай спокою - його зараз не існує на білому світі.

Повний текст цитати

Якби ж можна було віддати саму душу в чистку, щоб її там розібрали, випатрали, відпарили, дезінфікували, знов зібрали, а вранці принесли назад. Якби ж…

Повний текст цитати

...щоб людина завжди перебувала в натовпі, щоб її не покидало відчуття стадності - тоді вона не матиме часу думати..

Повний текст цитати

Не вимагайте гарантій. І не чекайте порятунку від чогось одного - від людини, машини чи бібліотеки. Створюйте самотужки засоби порятунку, - і якщо втопитеся, то принаймні знатимете, що пливли до берега.

Повний текст цитати

Ненавижу римлянина по имени Статус Кво... Шире открой глаза, живи так жадно, как будто через десять секунд умрёшь. Старайся увидеть мир. Он прекрасней любой мечты, созданной на фабрике и оплаченной деньгами. Не проси гарантий, не ищи покоя — такого зверя нет на свете.

Повний текст цитати

Человек в наше время — как бумажная салфетка: в неё сморкаются, комкают, выбрасывают, берут новую, сморкаются, комкают, бросают…

Повний текст цитати

Користувачі яким сподобалась книжка - також вподобали