Oreon | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Oreon

Activity 208

Про себе

Читаю зараз

Мої улюблені автори

Мої улюблені твори

Мы

Перечитав усі відгуки, майже з усім загалом згоден, причому, як не дивно, — і з захопленими і з не дуже, здається, що й додати майже нічого, практично все вже згадано і обговорено. Вже одна така увага публіки каже, що твір вартісний і його варто прочитати. Тоді чому не найвища оцінка? Тому що все пізнається в порівнянні. Так, не можна не помітити, що той же Орвел, у своєму «1984» багато взяв у Замятіна, фактично його роман більш глибше і якісніше, більш сучасне опрацювання того ж світу, тієї ж ідеї.

...
Рейтинг:
+1
0
-1

Маруся Чурай

Твір дуже сподобався моїй доньці, ще з шкілної програми, за її рекомендацією прочитала дружина - змахнула сльозу і теж залишилась з найкращими враженнями. Ось і мені захотілось чогось щемливо-нашого, рідного і взявся я за читання. Не погано, але й не відчув якогось захоплення, щоб хотілося прогортувати сторінку за сторінкою, ще і ще. Минув сцену суду і став на паузу, відчув легке розчарування, бо мабуть мав завищені очікування. Особливо не вразили самі вірші, рими, будова куплетів, десь на 7 із 10.

...
Рейтинг:
+1
0
-1

Яма

З перших сторінок виникає відчуття, що Купрін пише зі знанням справи і непогано орієнтується у проблемі, так би мовити зсередини. Та так, що у мене в першій половині твору навіть місцями з'являлась деяка гидливість по відношенню до автора, незважаючи на серйозність та професіоналізм у викладі порушеної проблеми. Купрін у своїх творах переважно пише про те, чому він був очевидцем, що відчув і пережив. При такому підході складно залишатися відстороненим, але це й надає його творам життєву натуралістичність на відміну від частої надуманості і притягнутості багатьох інших творів.

...
Рейтинг:
+1
0
-1

Тореадори з Васюківки

Чудовий дитячо-підлітковий цикл.

...
Рейтинг:
+1
+1
-1

Рій

Дивно, як за цим романом ще не зняли фільм – текст відчувається дуже кінематографічним. Роман читається легко та швидко, сюжет захоплює. Сцени із доглядом за дітьми мене не напружували, хоча питання, навіщо в подібному (технотрилер) романі стільки подібних подробиць, все ж таки виникло. Герой не видався невдахою чи скиглієм, просто у нього пішла не найвдаліша смуга, а тут ще дружина, схоже, знайшла іншого — що йому в такому разі робити — веселитися і молодецтво виказувати? Нормальна собі реакція звичайної людини.

...
Рейтинг:
+1
0
-1