Тореадори з Васюківки

Анотація: 

Важко знайти в нашій літературі щось настільки веселе, талановите й дотепне, як ця неперевершена книга Всеволода Нестайка, якого часто називають Гоголем сучасної української дитячої літератури. Недаремно «Тореадори з Васюківки» перекладено двадцятьма мовами і внесено до Особливо Почесного списку Андерсена як один з найвидатніших творів світової літератури для дітей. Це перше видання нової авторської редакції роману з новими надзвичайно веселими епізодами.

Рецензії на книгу

Відгуки

Яка ж це чудова історія дружби - вірної та відданої! Історія дитинства - цікавого, веселого та правильного! Що ці двоє хлопчаків тільки не робили на канікулах! Чого тільки не вигадували, навіть привида сфотографували! А скільки майбутніх професій змінили!))))
Реготання під час читання починається з самого початку, та не закінчується до  кінця останньої частини! 

Повний текст відгуку

Неймовірна книжка! Просто суууперська!!! Не можу зрозуміти, чому я її в дитинстві не читала! Зараз читаю і посміхаюсь весь час, так вона вже власне дитинство нагадує :)) В ній стільки цікавих і веселих пригод переживають два хлопчиська-шибайголови!

Повний текст відгуку

Цитати з книги

Робити швидко – це не обов'язково хапатися i поспiшати.

Повний текст цитати

Стьопу ми не любили. Вiн щодня чистив зуби, робив зарядку i взагалi був свиня.

Повний текст цитати

Вiн (сторож того баштану :)) чогось не любив, як ми крали кавуни з баштана. Вiн любив, щоб ми просили. А ми не любили просити… Воно не так смачно.

Повний текст цитати

Ото дивно: якщо ти зробиш людинi добро, вона тобi стає приємною. I навпаки, той, кому ти заподiяв щось зле, неприємний тобi.

Повний текст цитати

...веселi, дотепнi люди — дуже, по-моєму, потрiбнi для життя, потрiбнiшi за серйозних, поважних i суворих. Бо серйознi й поважнi тiльки наказують та покрикують. А якийсь жартун скаже дотепне слово, i одразу легше працювати людям, i робота спориться, коли серед людей веселий чоловiк.

Повний текст цитати