Рецензії та відгуки на книги користувача

You are here

Рецензії та відгуки на книги користувача

Зображення користувача Julia78.
Активність 928
Рецензії/Відгуки 10/121   Цитати
0
  Хочу прочитати 
5
 Прочитані книги 
114

Нагороди

1 місце - квітень 20252 місце - травень 20253 місце - березень 2025травень 2026



3.666665
Середня: 3.7 (3 оцінок)
Чесно, я чекала від цієї книги більшого, а отримала посередню історію і так і не зрозуміла чому всі хвалять цю книгу. Моментами книга здавалась мені занадто затянутою. Всі ці довгі розповіді про життя без батька, про життя у Барбурів, життя з батьком і безкінечні попойки і наркоманські досвіди в Лос Анджелесі, роздуми про любов до Піппи - це все можна було би скоротити. Ставлення до Тео весь час різне: то жалієш підлітка, який втратив матір і неприкаянний живе у Барбурів і шукає прихистку в Хобі. То дратуєшся, що він скочується і псує своє життя прийомом наркотиків і випивкою.
вподобати
0 користувачів вподобало.
0
Нема оцінок
В книзі дві сюжетні лінії: американка Флора приїхала в Англію, щоб украсти рідкісну квітку камелії і тим самим врятувати сімейний бізнес. Вона працює в маєтку заможного лорда і доглядає його дітей. Господиня дому загинула за дивних обставин і поступово Флора дізнається, що й до чого. Друга лінія - американка Едіссон має скелет у шафі, який вона понад усе хоче приховати від свого чоловіка Рекса. За збігом обставин батьки Рекса купили маєток в Англії, в якому повно камелій і багато старих таємниць.
вподобати
0 користувачів вподобало.
5
Середня: 5 (1 оцінок)
Вирішила, що буде корисно почитати про долю жінок в українській історії. Бо в основному, історичні книжки фокусуються на подіях і трохи менше на історичних постатях, але долі звичайних людей, певних верств населення, або як тут - жінок залишаються за лаштунками. Книжка описує, як різні події вплинули на жінок. Де вони були і що робили в голодомор, в революцію, яке місце посідали в ОУН-УПА в роки боротьби за Україну. Якою була звичайна селянська сім'я і як ставилися до жінки в містах наприкінці 19 ст. Жінки і політика - як це було за радянських часів і в польській Україні.
вподобати
0 користувачів вподобало.
1
Середня: 1 (1 оцінок)
Сіре і непринадне життя Баха до знайомства з Кларою хоч і заграло новими фарбами після того, як він став їздити до неї і вчити її, але залишилося таким же нудним, тяжким і ніяким після цього знайомства. Неприємні герої, одноманітне життя, німота головного героя. Цю сірість трохи розбавляють описи природи, Волги, життя поселенців і немовля Анче. Любовна лінія? Там випадкова зустріч двох випадкових людей, яка вже тут любов, у них ні вибору, ні інших варіантів не було. Безхарактерний Бах, затюкана Клара. Багато води, ніяких цікавих поворотів сюжету. Будівництво СРСР, яке ми всі так гарно знаємо.
вподобати
0 користувачів вподобало.
5
Середня: 5 (2 оцінок)
Неймовірно крута книжка, яка потрапила мені до рук. Почала читати одразу після покупки, і читала запоєм, поки не закінчила. Дуже динамічна, місцями страшна, але не жесть, фантастика, люди на екзопланеті, яка врешті виявляється не тим, чим здається. Гіль Гіршевич вирішує завербуватися в конкістадори нової відкритої планети. На землі його нічого не чекає: безробітний, от-от почне проявлятися генетичний дефект, від якого страждали всі чоловіки в його сім'ї: німіють і посмикуються кінцівки. Він дуже хоче забезпечити свою сім'ю і залишити їм хоча б страховку.
вподобати
0 користувачів вподобало.
4.8
Середня: 4.8 (5 оцінок)
Це перша прочитана мною книга цієї авторки, яка зараз як бачу на піку своєї популярності. І прочитавши я зрозуміла чому так. Книга написана цікаво, динамічно і ти пів книги думаєш, що вже все розгадала і здогадалась хто ж той вбивця і в голові прописала уже навіть свій сценарій розвитку подій. І в кінці поворот сюжету наче бʼє тебе по голові, приголомшує, змушуючи дійти до останньої сторінки о 2 ночі, бо це ж треба знати як це так все завертілось і куди авторка тебе заведе далі. Саме це і є феноменом Фріди,за це її люблять і читають.
вподобати
0 користувачів вподобало.
5
Середня: 5 (1 оцінок)
Насправді, мене не абияк здивувало те, що французький відомий автор написав книгу про жахливі події в Україні. Може вона і не бездоганно написана, бо він все ж таки не украінець, але як на мене в книжці висвітлені чітки межі про те хто є хто. Основна тема книги - це викрадення українських дітей за наказом путіна та під керівництвом уповноваженої з прав дітей в росії - марії льови-бєлови. Український дітей примусова викрадають зі шкіл, садочків і тп для того щоб перевиховати і зробити з них "справжніх руских", віддаючи на усиновлення в рашистські сімʼї.
вподобати
0 користувачів вподобало.
3.5
Середня: 3.5 (4 оцінок)
Декілька років тому я подивилася фільм "Дамське щастя". Він був дуже гарно знятий, справжнє дамське щастя - всі ці перчатки, пуховки, боа, білизна і інше, вікторіанський час і посеред цієї краси скромна і прекрасна Деніза, на яку весь час витріщається власник магазину і який тільки і думає, як би її собі підкорити, а вона від нього весь час вислизає. Недавно наткнулася десь на згадку про книжку і вирішила прочитати. Мушу сказати, це якраз той випадок, коли екранізація в рази краща за книжку.
вподобати
0 користувачів вподобало.
3.5
Середня: 3.5 (2 оцінок)
На перший погляд, здається що книга про те багатіїв і чудове безтурботне життя. Пара багатих аристократів, Дік і Ніколь Дайвери, живуть на Рив’єрі, вони молоді і чудові, всі, хто попадає в їхнє сяйво, хочуть бути поряд з ними, проводити з ними час, стати їхніми друзями. Не минає це і молоду актрису Розмері, вона не сильно обмежена мораллю і принципами, і з радістю би закрутила роман з Діком. Але раптом Ніколь стає погано і Дайвери від’їжджають.
вподобати
0 користувачів вподобало.
5
Середня: 5 (3 оцінок)
Молодий чоловік Степан, який вже пройшов громадянську війну, і навіть там відзначився, і настільки здібний, що вирішив вступати до університету, приїхав до міста підкоряти його. Він не має тут ні протекції, ні знайомих, все життя він провів у селі і все в місті для нього нове й незвичне, але одразу ж поринає в вир міського життя, використовуючи кожну можливість для руху вперед. Що мене найбільше вразило, то це те, як описане життя міста. Тоді місто було таке ж, як і тоді. Часто здається, що зараз і дерева зеленіші, і кава запашніша, і ресторани егегейніші, і люди інші.
вподобати
0 користувачів вподобало.