You are here
Рецензії та відгуки на книги користувача
Шевченкові малята
На обкладинці антології зображений Тарас Григорович у плащі. Сидить за столом, на якому чашка кави, ложка. Правою рукою тримає планшет, на екрані слово «Кобзар». У лівій руці стилус, яким він щось пише на екрані.
12. Антологія прози літературного угруповання «Свідки слова».зб.прозових творів / упоряд. С.І.Демчука. — К.:Пенмен, 2016. — 336 с.
Котляревщина в «УКРАх» Богдана Жолдака
Серія кінофрагментів, книжка «УКРИ» про російсько-українську війну в XXI столітті нещодавно потрапила у фокус ЗМІ. 26 січня цього року в день народження Локі (позивний УНСОвця, загиблого активіста Майдану білоруса Михайла Жизневського) визначний прозаїк та кіносценарист Богдан Жолдак одержав від голови київських письменників Володимира Даниленка нагороду «Воїн світла». У 2016 році цю премію вручили вперше з формулюванням «за найкращу прозову книжку, що відстоює свободу, справедливість та людські ідеали».
Читати людям зі слабкою психікою заборонено
Писати про книжки Степана Процюка вкрай складно. Цей франківський письменник дуже специфічної породи. Він із тих авторів, які в дослідженні людської душі пробують опускатися на саме дно психіки, залазити в такі непролазні хащі хомосапієнс, що інколи стає моторошно й страшно таке читати, гидко й противно від описаного, про що буде вказано нижче.
Роман Євгенії Кононенко «Останнє бажання»: декомунізувати власну душу
В Україні триває запізнілий процес декомунізації. Той процес, який повинен був блискавично відбутися після розпаду Союзу. Процес, який уже пройшли Чехія, Польща, Німеччина, Румунія, Грузія, Естонія та інші країни в нас тільки набирає обертів. І тут ми пасемо задніх, і лишень тому, що це вигідно тим божкам та ідолятам, яких породили боги та вожді комуністичної партії. Дрібні українські божки заховалися за великими й спостерігають за їхнім падінням.