You are here
Рецензії та відгуки на книгу
Справедливість- найбільше щастя
Дуже люблю класичну літературу за чудово побудовані речення, за правдивість,яку рідко коли зустрінеш у сучасній літературі.
Часто сюжети книг написані про те, як втекти від правосуддя чи уникнути обов’язків. Протилежністю до цієї теорії є твір великого французького романіста Віктора Гюго “знедолені”. Книга складається з майстерно складених сюжетів, які переплітаються між собою : тут є і життя каторжника Жанна Вальжана, бідної Козетти,що поневірялась у пошуках щастя.
Відгук на книгу: Всьо ясно
Відгук на книгу: Співдружність
Мігель Анхель Астуріас "Сеньйор Президент"
Я продовжую читати диктаторські латиноамериканські романи, а розпочинала своє знайомство із ними з романом "Свято Цапа" Маріо Варгаса Льоси, проте цей жанр в літературі ще в 30- х рр. минулого століття започаткував саме Мігель Анхель Астуріас. Його роман "Сеньйор Президент" надто страшна і надто правдива історія про владу і людину, про її обов'язок, про зло та про смерть. Це міцна суміш дивовижного тексту, у якому заплутуєшся та втрачаєш час.
Відгук на книгу: Осина фабрика (КУЛЬТREAD)
Варіс Дірі, Кетлін Міллер "Квітка пустелі"
Надто приголомшлива для мене книга, але чесно скажу, що цю історію варто читати. Передусім для розуміння наскільки шокуюча жорстока реальність відбувається по нині в світі. І це не про фемінізм, який спрямований аби насолити чоловікам, ця історія промовистий взірець боротьби за припинення всіх форм дискримінації над жінками.
Відгук на книгу: Талановитий містер Ріплі
Відгук на книгу: Соловей
Жозе Сарамаґу "Бунт речей"
Найпершою новелою у збірці "Бунт речей" представлено новелу "Стілець", яка відтворює досить незвичний погляд на диктатуру. Ця новела непогано доповнила серію диктаторських романів, які я прочитала нещодавно - "Свято Цапа" Маріо Варгаса Льйоси та "Сеньйор Президент".