Рецензії та відгуки на книгу

Усі / Найкращі за місяць / Найкращі за весь час

Розмальовка-антистрес у жанрі нон-фікшн, це унікальне поєднання стилів та ідеї автора на звичайних сторінках незвичайної книги

5
Середня: 5 (3 оцінок)

Розмальовка-антистрес у жанрі нон-фікшн, це унікальне поєднання стилів та ідеї автора на звичайних сторінках незвичайної книги

Книжечка "Міста&Села" саме те, що потрібно сьогодні дорослим і дітям. З нею легко, зручно та реально відпочиваєш, після тяжких робочих або навчальних буднів. Якісний щільний папір дозволяє комфортно розмальовувати будинки, заводи, ліси та річки олівцями, фломастерами чи кольоровими ручками. 

 

Рейтинг:
+1
+3
-1

Шантарам - атмосферна, чуттєва і яскрава книга

5
Середня: 5 (1 оцінок)

Неймовірно атмосферна, чуттєва і яскрава книга про свободу, волю і кохання. Поволі у персонажів закохуєшся і вони стають тобі друзями.
Для мене це була перша книга подібного масштабу, яку я слухала від початку і до кінця. Не могла відірватися.

Рейтинг:
+1
+2
-1

Ложка дьогтю в бочці меду (Або як через сучасну зарубіжну літературу просувають гендерну ідеологію…)

4
Середня: 4 (1 оцінок)

Роман швецького письменника і блогера Фредеріка Бакмана «Чоловік на ім’я Уве», який вийшов у видавництві «Книголав», знайомить нас на перший з доволі тривіальною, а часами й неприємною особою головного героя. Однак не все так просто… І в цьому саме полягає цінність твору.

Рейтинг:
+1
+1
-1

Захопливі пригоди та раритетні фотографії

3.5
Середня: 3.5 (10 оцінок)

Починаючи читати книгу, настільки проникаєшся цими атмосферними подіями, що дійсно не можеш відірватися. Через кілька сторінок, вже разом з головним героєм - Джейкобом вирушаєш на острів шукати загадкових дітей та їх виховательку-імбрину. А коли дідові фантастичні розповіді виявляються реальними - просто не можеш дібрати слів.

Книга must-read для любителів всього незвичайного. Вже вдруге зробила собі какао з зефірками, вкрилася ковдрою та сіла перечитувати "Дім дивних дітей". Однозначно - це не останній раз.

Рейтинг:
+1
+1
-1

Міщанин-шляхтич

4
Середня: 4 (3 оцінок)

Відмінний твір! Смішне, трохи саркастичне, в той же час і добре.В ньому розповідається про те, як пан Журден, будучи міщанином, відчайдушно намагається стати аристократом.Він шиє собі чудернацькі костюми, їсть тільки під музику, для цього він найняв собі музикантів , ще він найняв собі купу вчителів: з фехтування, танців, філософії та інших.Але це не допомагає стати йому дворянином, хоч і всі його слуги тільки і говорять йому про те який він благородний.А все для чого? Щоб стати справжнім аристократом! Навіщо це йому?

Рейтинг:
+1
+1
-1

Величний магнум опус про чесноту розуму сам - є плодом посередності

4
Середня: 4 (1 оцінок)

Великий американський роман суперечить хронології історичного розвитку, змішує несумісні економічні режими, та відгонить достоєвщиною. Якась суперечність, авжеж?!

Перш ніж розвінчати велич, або власний розум, розберімось, чи справді А є А...

Рейтинг:
+1
+1
-1

«Чого являєшся мені у сні?», аналіз

5
Середня: 5 (1 оцінок)

Вірш І. Франка «Чого являєшся мені у сні?» — прекрасна ода коханню, яку знає кожен школяр, адже за шкільною програмою він вивчається напам’ять. Та не тільки молодому поколінню, за необхідності відомі ці рядки, а й тисячам (якщо не мільйонам) людей старшого покоління, адже автор зумів напрочуд тонко виразити свої емоції, викликані нерозділеним почуттям, зобразити свою любов і жорстокою, і, водночас, невинною, і такою необхідною для нього, як ковток води у спекотній літній день. Кожен, хто читає ці рядки згадує щось своє і впізнає в образі ліричного героя себе.

Рейтинг:
+1
+1
-1

Про дім дивних дітей

3.5
Середня: 3.5 (10 оцінок)

Книга несподівано сподобалася, хоча спочатку здавалося, що якась нісенітниця відбувається, а потім сюжет захопив, і стало цікаво, що ж буде далі. Отже, у хлопчика Джейкоба досить незвичайний дідусь, який розповідав малюку в дитинстві дивні історії про своє минуле і показував дуже незвичайні фотографії. Хоча Джейкоб, коли став трохи старше, перестав вірити в дивні розповіді дідуся, а фотографії прийняв за підробку.

Рейтинг:
+1
+1
-1

Українська мова 3 клас

0
Нема оцінок

Підручник містить цікавий та пізнавальний матеріал для вивчення української мови учнями третього класу. Завдяки вдало дібраним текстам і актуальним мовленнєвим ситуаціям дитина вчиться використовувати українське слово в повсякденному мовленні, правильно наголошувати слова, самостійно будувати невеликі тексти.

Рейтинг:
+1
+1
-1

Чарлі і шоколадна фабрика

4.6
Середня: 4.6 (5 оцінок)

Цю, на перший погляд, наївну дитячу історію, я радила б прочитати багатьом незалежно від віку. Адже дорослі теж потребують магію добра, а подекуди і більше дітей. Ця книга добра і в найкращому сенсі - солодка. Вона дозволить вам відірватися від реального світу, відпустити проблеми і трохи відкласти накопичені справи. А головне, вона безсумнівно пробудить в вас дитину, з таємними бажаннями і мріями, яка за будь-яких обставин зберігає в серці віру в краще. Історія про бідного хлопчика Чарлі Бакета багатьом відома за однойменною екранізацією з Джонні Деппом 2005 року...

Рейтинг:
+1
+1
-1