Рецензії та відгуки на книги користувача | Рецензії на книги, відгуки про прочитане, рейтинг - кращі книги

You are here

Рецензії та відгуки на книги користувача

Новий психологічний трилер від Меґан Міранди

Коли кар'єра журналістки Лії Стівенс розбивається вщент, випадкова зустріч зі своєю старою подругою Еммі Грей пропонує їй прекрасну можливість розпочати все спочатку. Еммі, щойно перегорнула сторінку стосунків які погано завершились, переконує Лію поїхати жити з нею в сільську Пенсільванію, де є вільні посади викладачів, і ніхто не знає минулого Лії, або Еммі.

Рейтинг:
+1
+2
-1

Чи усі кактуси розквітають?

С’юзен - це 45-річна жінка, колюча, як кактус, якщо технічно описати її характер. Привітність - це зовсім не про неї. А в спілкуванні С’юзен буває часто грубою або навіть відверто жорстокою. Вона надає перевагу порядку та любить бути наодинці.

С’юзен вважає що її життя ідеальне. У неї є квартира, яка ідеально підходить для однієї людини, робота, яка відповідає її логічному мисленню, і “віртуальний щит” який оберігає її від будь яких соціальних контактів як дружба або ще гірше - кохання.

Рейтинг:
+1
0
-1

Там де співають раки

“Там де співають раки” - це кримінальна драма про дівчинку що досягла повноліття, яка виросла самотньо на болотах Північної Кароліни.

Кая відома в своєму місті як «Дівчина з болота», росте в хатині на болотах, що межують із невеликим селом на узбережжі Північної Кароліни. Її мати та четверо старших братів і сестер виїжджають, щоб утекти від батька, який постійно їх ображав, полишивши Каю дбати за себе саму. Зрештою зникає і її батько.

Рейтинг:
+1
+1
-1

Новели від Фредріка Бакмана - про життєві шляхи

Збірка «Шляхи життя» шведського письменника Фредріка Бакмана складається з 2 новел: «І щоранку дорога додому стає все довшою й довшою» та «Справа твого життя».

Перша новела «І щоранку дорога додому стає все довшою й довшою»

Дідусь і Ной сидять на лавці в скверику, який з кожним днем стає все меншим. Сквер здається чужим, і в той же час рідним, сповнений солодкими запахами гіацинтів, які бабуся любила вирощувати у своєму саду.

Рейтинг:
+1
+1
-1

Чорна Рада - гідний роман

«Чорна рада» цікава вже тим, що це перший історичний роман в українській літературі. І на мій смак, дуже гідний роман. Зрозуміло, без художнього вимислу і придуманих персонажів не обійшлося. Але ці елементи і герої органічно вплетені в історичні події. Тобто сюжет являє собою монолітне ціле. Період Руїни в історії України - смутний час, коли за владу боролися представники козацької старшини, а простий люд, не цілком розуміючи політичні ігри, а іноді навіть мотивацію гетьманів, змушений був підлаштовуватися під мінливі події. В цьому і складність опису цього часу.

Рейтинг:
+1
0
-1

Уривок із книги

Завірюха, що кілька тижнів мела над Новою Землею, вже безлюдною, бо

півтисячі тутешніх мешканців завчає назавше вивезли, видавалося, нарешті

притлумилась.  Але вона ще не відгомоніла цілком, не відреклася від танців химерних

під музику полярних вітрів, здебільшого схожу на болісний передсмертний стогін чи,

інколи, на завивання млосне голодної вовчої зграї у безпросвітну ніч.

Водневу бомбу тут конче хотіли зірвати у подарунок черговому компартійному

з’їзду. Наготові стояв із завантаженою велетенською бомбою надпотужний літак, який

Рейтинг:
+1
0
-1

Відгук на книгу: Загадай число

Як на мене, якісний і навіть класичний триллер! Рекомендую :).

Рейтинг:
+1
0
-1