You are here
Рецензії та відгуки на книгу
Українське село та яким воно було...
Хотіла б описати свої враження від прочитання книги “Вир” про яку я почула на ютуб-каналі рагулі. Раніше я б не звернула на неї увагу, але почувши про те, що вона про старий добрий патріархальний лад у українській родині все ж відважилась.
Період розповіді охоплює один із найбуремніших часів історії України - між двома Світовими війнами. Змальоване як колгоспне життя, так і спогади про раніші часи поміщиків.
Яскраво показаний розкол між людьми після приходу німців до села : хто підтримує новий режим, а хто йде у добровольці чи партизани.
Ліфт настрою - як образ життя
“Ліфт настрою” - мотиваційна книга невеликого формату, яка містить багато життєвих історій, які пояснюють основні мотиви поведінки людей.
Часто доводиться миритися з різними обставинами чи явищами, які зустрічаються чи не кожен день. Питання тільки чи вміємо ми керувати своїми емоціями? Адже саме від свого ставлення може змінитися і ситуація, в якій ти зараз знаходишся.
Ларрі Сенн намагається відповісти на ці та інші питання, які хвилюють багатьох людей у світі.
Сталінізм та репресії - як символ епохи
“Сад Гетсиманський” - це безсумнівно реалістичний твір про репресії в Радянському Союзі, зокрема в Україні
Автор книги - Іван Багряний напрочуд детально описує систему утримання людей у катівнях сталінського періоду.
Цікаво описаний світогляд, думки та розмови тодішніх людей, які часом навіть не задумувались, що когось можуть арештувати безпідставно. Я маю на увазі деяку наївність українців, зображену у книзі.
Жорстокість слідства, тортури та знущання досить шокуюче написані…
Читання - велике благо
“451 градус за Фаренгейтом” для мене став приємним відкриттям. Адже антиутопії дають розуміння того, наскільки може бути небезпечним уявне ідеальне суспільство, позбавлене речей, які зараз здаються мені важливими.
У книзі описане саме такий соціум — де заборонено читати і за зберігання книг належить кара. Головний герой — пожежник на ім’я Ґай Монтеґ , праця якого — палити книжки. Але одного разу його життя змінюється і виявляється, що відтепер він по іншу сторону барикад — злочинець, який змушений переховуватись.